Nyheter

Medlemsundersøkelse ute

Onsdag 15. desember sendte Norsk jazzforum ut en medlemsundersøkelse som skal kartlegge organisasjonens nytteverdi og medlemmenes behov. Telemarksforskning vil utarbeide analyse og rapport som skal følges opp av Norsk jazzforums styre og administrasjon i februar.

Det er tøffe tider for kulturlivet nå, og mange er hardt rammet av nedstenginger og restriksjoner nok en gang. Vi håper likevel medlemmene kan ta seg tid til å svare på undersøkelsen som nå er sendt ut. Organisering av feltet er viktig, og medlemmenes tilbakemeldinger er viktige for oss i Norsk jazzforum.

Denne medlemsundersøkelsen omhandler ikke pandemien spesielt, men skal kartlegge nytteverdien og medlemmenes behov. Gjennom undersøkelsen ønsker vi å finne ut av hvordan medlemmene opplever organisasjonen og kontakten med oss, hvordan våre tilskuddsordninger og medlemsfordeler treffer, hvilke behov vi ikke dekker, hva medlemmene mener vi kan bli bedre på og hva vi skal prioritere i fremtiden.

Svarfrist er 5. januar 2022.

Om du ikke finner undersøkelsen i innboksen, sjekke om den har havnet i spam- eller søppelpostmappen. Ta kontakt med oss om undersøkelsen ikke er mottatt, så sjekker vi om vi har korrekt epostadresse. 

Fra forsiden

Nyheter

– Skuffende for det frie musikkfeltet

Statsbudsjettet 2026: - Kutt i regionale kulturfond og på stedet hvil for Norsk kulturfond. Regjeringens forslag til statsbudsjett for 2026 er skuffende lesning. Avstanden mellom institusjonene og det frie musikkfeltet fortsetter å vokse, sier daglig leder i Norsk jazzforum, Gry Bråtømyr.

Intervju

Moshagen, Downes og Wilkins

INTERVJU: Vinnarane av Jazzintro 2024, Sondre Moshagen Lightning Trio, er no ferdig med turneen og mentorprogrammet som var ein del av vinnarpakken. Vi tok ein prat med Moshagen når alt er landa.

Meld deg på vårt nyhetsbrev